O nás

.
Nejsme dovozci sortimentu RainBird, ani jeho prodejci! Zabýváme se výhradně montáží a servisem automatického zavlažování a jsme v tomto oboru dost dobří.
 
Závlahy a zavlažování Rainbird
Trošku historie, aby zákazník věděl, koho že si to vzal na zahradu:
Instalatérské práce (montáže rozvodů vody, kanalizační a vodovodní přípojky, montáže
čerpadel do studní, opravy prasklých stoupaček a čistění kanalizací strojem) jsme prováděli od roku 1990, jako hlavní činnost naší firmy. V roce 1992 jsme poprvé objevili možnosti automatické závlahy. První zahrada se moc nepovedla, není to akce, na kterou zrovna rádi vzpomínáme. Neúspěch nás zdravě „nakopl“, takže jsme začali shánět informace a různé komponenty k automatickým závlahám. Tuto dobu lze bez problému označit za „dobu kamennou“ našich automatických závlah. V roce 1994 však již můžeme hovořit o „středověku“. Od léta 1996 se začínáme považovat za univerzální „specialisty“ na vše co se týká vody a zejména závlahy. Montáže automatického zavlažování nás na tolik zaujalo, že bylo nutné rozhodnutí o specializaci firmy. Od roku 1998 se zabýváme téměř výhradně automatickými závlahami a instalatérské práce provádíme pouze v období „zimního spánku“. K dnešnímu dni máme za sebou více jak
500 soukromých zahrad, desítky firemních areálů, parků a sportovišť. Začali jsme od nuly, bez informací, návodů a školení. Metodou pokusů a omylů jsme vstoupili do 21. století. Mnoho firem dnes kopíruje naše montážní postupy a dobré nápady při instalaci závlah.

Objektivně musíme prohlásit, že nám to moc nevadí, protože konkurence je zdravá a nutí nás neusnout na vavřínech a neustále zlepšovat organizaci práce a služby. Raději soupeříme s firmou, která nabízí podobný rozsah prací a materiálu, jako my, než s kutily, kteří kazí ceny i kvalitu automatického zavlažování (například v cenových nabídkách chybí ocenění průrazů, podchodů pod chodníky, přívody a napojení vody a elektrického proudu, nedostatečné množství trysek a podobně…, své diletantské cenové nabídky některé konkurenční firmy doprovázejí zavádějícími informacemi typu: RainBird si neberte, je to moc drahé!)

Za velmi prospěšná považujeme každoroční školení výhradního dovozce sortimentu
RainBird, firmy Ittec, kterých se od roku 1998 pravidelně zúčastňujeme. Doplňujeme si tak přehled o nejnovějších trendech a výrobcích v oboru automatických závlah.
Firma L.P.I. Vám navrhne a přizpůsobí systém přesně dle Vašich požadavků a s ohledem na místní podmínky, podmínky požadavků závlahy trávníku a rostlin v dané lokalitě.
Závlahy a zavlažování Rainbird
Firma L.P.I. poskytuje na všechny komponenty automatického zavlažování systému RAIN BIRD plné záruky a samozřejmě poskytuje záruky i na veškeré výkopové a montážní práce prováděné při montáži systému.

Firma L.P.I. provádí v co nejkratší možné době záruční i pozáruční servis automatického zavlažovacího systému RAIN BIRD a jeho zazimování.

Firma L.P.I. provádí také veškeré ostatní vodoinstalatérské práce, včetně rekonstrukcí a nových instalací rozvodů vody a kanalizace.

  Jak budou práce prováděny?
Práce na systému závlahy započnou naší první návštěvou na Vašem pozemku, kdy se provede první prohlídka zahrady a na základě Vašich požadavků je zpracován plán rozmístění ventilů a postřikovačů, výkopových tras a předběžný rozpočet. Pokud dojde k dohodě, přijíždí pracovníci firmy L.P.I. - dodavatele závlahového systému RAIN BIRD k Vám a vlastní montáž systému může započít. Závlahy a zavlažování Rainbird

Pracovníci firmy L.P.I. provedou výkopové práce na Vašem pozemku. Jak je patrno z následujících obrázků, jsou tyto práce prováděny s nejvyšším možným ohledem na stávající stav pozemku, aby mohl být po ukončení montáže uveden co nejdříve do původního stavu a vlastně, aby nikdo naši práci nepoznal.

Závlahy a zavlažování Rainbird

Do připravených výkopů jsou uloženy vlastní potrubní a elektro rozvody automatického zavlažování systému RAIN BIRD

Provede se osazení ventilů a postřikovačů přesně dle návrhu systému tak, aby byly vykryty veškeré zavlažované plochy.

A již jsme ve finále...
provede se zasypání výkopů a pozemek je uveden do původního stavu.

Vidíte někde práci firmy L.P.I.?
Pokud ne, je to pro naši firmu ta nejlepší vizitka.

Závlahy a zavlažování Rainbird
  Veškeré fotografie jsou ukázkou našich výkopových a montážních prací